Hakkımızda

Antalya, Kemer’in en kusursuz otellerinden olan White Lilyum Hotel, Kemer’e 6 km, hava alanına 65 dakika uzaklıkta olup denize sıfır mesafededir. Bünyesinde Butik, Deri Dükkânı, Mini-Market, Kuyumcu, Gümüşçü, Kuaför, Fotoğrafçı ve araç kiralama bulunan White Lilyum Hotel, sizin konforunuz ve ihtiyacınız için her şeye yer vermiş durumdadır.

İster aileniz ile ister sevdikleriniz ya da eşiniz ile balayına gelin, her detay size özel düşünülür ve sunulur. 24 saat doktor ve hemşire hizmeti sunan otelimiz, konuklarımız için her önemli detayı düşünmektedir.

Herşey dâhil sistem ile çalışan White Lilyum Hotel, sabah, öğle ve akşam yemeklerini açık büfe sunuyoruz. Aynı zaman da tesisimizin belirlediği saatlerde içecek ve aperatif servisleri de yapılmaktadır. Saat 23.30’a kadar konsept dahilinde sunulan her detay her şey dahil sisteme uygundur.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesisimizde disco, bar bulunmaktadır. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlayabilirsiniz. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon ve oda kasası White Lilyum standart odalarda mevcuttur.

White Lilyum Hotel olarak standart odalarımızla hizmet vermekteyiz, tatil fırsatları ve uygun fiyatları ile Antalya Kemer’deki en güzel seçimlerinizden biri olabiliriz. Özellikle aile otelleri arasında yerini alan White Lilyum Hotel’de standart odada konakladığınız zaman maksimum 4 yetişkin konaklama kapasitesi imkânı sunuyoruz.